Všichni trénujeme na malých bublinách,“ říká Adam Žampa.

.

Slovensko ukázalo svůj um, zeměkoule je na dosah.

.

Slovenská lyžařka Petra Vlhová vyhrála pátý ze šesti slalomových podniků Světového poháru v olympijské sezóně.

.

Je něco, co česká hvězda neumí?

.

Petra Vlhová má za sebou třítýdenní soustředění na sněhu v italském Passo di Stelvio.

.

Posunula začátek a šla do druhého kola. Pod svahem ve Svatém Petru se otřásaly tribuny, tisíce slovenských fanoušků byly u vytržení. - Péťo, pojď! zahnali své idoly do dálky.

.

Slovenka Petra Vlhová obsadila druhé místo ve večerním slalomu na mistrovství světa ve Schladmingu a za tuto disciplínu obdržela malý křišťálový glóbus.

.

Petra Vlhová je nejlepší lyžařkou světa.

.

Kdo tvrdí, že to byla náhoda, mýlí se. Tohle je Petra Vlhová. Nakonec se vrátil, člen týmu a bratr Boris byl šťastný.

.

Vlhová přitom dominovala v obou kolech, i když v prvním s náskokem pouhých osmi setin na Švýcarku.

.

Aktuálně.cz - plné zpravodajství, novinky z domova i ze světa

.

Na trať se postavilo osm startujících, Vlhová byla druhá, Shiffrinová ztratila více než vteřinu a závod odvolal následky.

.

U příležitosti 30. výročí Nike spustil svou největší kampaň všech dob, ve které se představil nekonvenční pár: úspěšná globální...

.

Schladming (Rakousko) - Slovenka Petra Vlhová obsadila na dnešním podniku Světového poháru ve Schladmingu druhé místo ve slalomu a v předstihu obdržela malý křišťálový glóbus za disciplínu.

.

Nával sportovní euforie zažívají necelý den po Češích i Slováci. Slalomistka Petra Vlhová ovládla svůj nejsilnější podnik v Pekingu.

.

.

Vlhová reklama

.

Souboj o velké křišťálové glóby na Světovém poháru v alpském lyžování tvrdě zasáhly podmínky v dějišti finálových závodů ve švýcarském Lenzerheide. Sněhové bouře ve středu bránily sestupu.

.

Kolik kilometrů překoná Petra Vlhová? | Tipy pro TV Spotnike

.

Běžkyně na lyžích Petra Vlhová byla potřetí za sebou vyhlášena nejlepší slovenskou atletkou roku. Celková vítězka Světového poháru v minulé sezóně vyhrála anketu před dvojicí olympijských medailistů Zuzana gold shotgun & hellip;

.

Připravili jsme pro vás článek plný zajímavostí o životě a kariéře Petry Vlhové +, programu a výsledcích sezóny 2021/2022.

.

Program Petry Vlhové 2020-2021 Sledujte aktuální kalendář, pořadí a výsledky lyžování Vlhov online ještě dnes!

.

Co čeká Slovensko po obrovském slalomu v Courchevelu?

.

Agentura AP provedla zajímavý průzkum a oslovila Slovensko.

.

Petra Vlhová živě dnes 2022 ️ Přehled všech možností sledovat Vlhovou živě v televizi, online a živě zdarma na mobilu!

.

Zuzana Čaputová je podezřelá z porušení zákazu reklamy.

.

.

Sledujte aktuální pořadí Mistrovství světa v alpském lyžování žen 2022 ️ aktuální pořadí Petry Vlhové ve všech disciplínách alpského lyžování!

.

Aktuální zprávy ze Slovenska, ze světa, zprávy ze sportu, ekonomiky, kultury a další zprávy

.

Bratislava 17. ledna (SITA) - Petra Vlhová velmi citlivě vnímá skutečnost, že je největší a možná jedinou medailovou nadějí slovenské výpravy pro nadcházející období.

.

Zprávy, výsledky a živé sportovní přenosy.

.

Slovenská lyžařka Petra Vlhová patří k vrcholům svého umění. Kromě svého nepopiratelného talentu na zasněžené stezce by se však neztratila ani jako tajná agentka ruské zpravodajské služby. Americká rivalka Mikaela Shiffrinová ji obvinila z & hellip;

.

24hod.sk - Vlhová: Na startu bylo těžké udržet nervy - Vlhová měla po první vlně problémy s lajnou, po dalším skoku se těsně vešla jen do sítě. Na druhém mezičase zaostal za Brignonem o 1,46 sekundy, jeho odstup se postupně zvětšoval až na 2,66 sekundy.

.

Je těžké ji porazit, řekla o vítězství Liptacek druhá Mikaela Shiffrinová.

.

Slova od srdce a krásná fotka nejlepší slalomistky naší doby.

.

Slovenská lyžařka se může kvalifikovat do lyžařské kombinace na Světovém poháru v Crans-Montaně.

.

Petra Vlhová si našla nového trenéra, Švýcara Maura Piniho.

.

Dnešní program Petry Vlhové žebříčky a výsledky 2022 ️ Podívejte se, kde a kdy bude Vlhová závodit v alpském lyžování ︎ zde je její kalendář!

.

Petra Vlhová se rozešla s trenérem Livio Magonim po životní sezóně, ve které získala Křišťálový glóbus za celkové vítězství v mistrovství světa.